"Olen hommiku­inimene. Ärkan tavapäraselt natuke enne kella kuut ja suundun oma hommikusele jooksutiirule," räägib Katrin Kruusamägi (40), Kose vallas elav ja tootmisteenuste juhina töötav naine, kes käib tervise­radadel pea iga päev oma energia­süsti saamas. "Jooksu pikkuse määrab ülejäänud päevaplaan. Kui õhtul on kavas veel mõni liikumine, teen väiksema, 5-7 kilomeetri pikkuse ringi, kui ei, siis pikema, 9-13 kilomeetrit."

 “Viimane aasta on andnud väga palju võimalusi endale sobival ajal mõnda uut metsa avastada,” näeb Katrin muutunud elu­korralduses ka positiivset. Tallinnas peab ta oma lemmikuteks Järve ja Nõmme terviserada. “Mõlemal on vaheldusrikas maastik ja oled keset linna nagu metsas,” põhjendab ta. “Talvel meeldib muidugi Kõrvemaa, suusatajate paradiis. Sellel talvel üllatas mind ka Türi Tolli metsa terviserada oma suusaradadega." 

Mida räägib Terviseradade juht Alo Lõoke kaasmaalaste liikumisbuumist, milliseid uusi radu on lähiajal lisandumas ja millised on Alo enda lemmikrajad, loe edasi juba artiklist.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid