Sekslelude valik võtab silme eest kirjuks. Millist võtta? Mis vahe on dildol ja vibraatoril? Millega tegeleb kliitoristimulaator? Kas need asjandused üldse toimivad? Selgub, et toimivad küll ja eriti hästi veel siis, kui koos partneriga nende kelmikate vidinate hinge­elu avastada. Aga kui partnerit parasjagu silmapiiril ei paista, saab suurepäraselt ka ihuüksi mängu­lusti kogeda.

Kadri (35): meie naudime mängu


Mulle meeldib seks tohutult ja ma naudin seda võimalikult sageli. Seks on esiteks ülimõnus, aga ka kiire ja efektiivne viis, et lähedus- ja ühtekuuluvustunnet partneriga tugevdada ning vaimset ja füüsilist heaolu tekitada.

Paraku oleme ilmselt kõik kogenud, et pikaajalises suhtes kaovad tasapisi elevus ja kõhus lendlevad liblikad. Õhtul pärast laste magamapanekut oled ise surm­väsinud ja metsiku seksisessiooni asemel unistad vaid kiirest uinumisest. Kaasa ei aita korduvatest rasedustest ja imetamistest kurnatud ning vormist väljas keha ega kodu, mis ajakirjadest nähtud klanitud pildi asemel meenutab tornaadost räsitud lastehoidu.

Miks ma sellest kõigest üldse räägin? Sellepärast, et rõhutada: hoolimata kõigest eelmainitust naudin ma praegu seksi ja orgasme oma pikaajalise partneriga rohkem kui kunagi varem. Ja seksleludel on meie elus aina suurem roll. 

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid