Maarja ise ei pea ennast trennisõltlaseks. Teda huvitab rohkem see, milline võiks olla tema keha isiklik tippvorm. “Ma olen alati imetlenud sportlasi, kes treenivad eesmärgi nimel, mind inspireerivad inimesed, kes suudavad oma kehaga midagi korda saata,” selgitab särtsakas õpetajanna, miks ta seda kõike teeb. “Ma tunnen, et olen aastaid treeninud, kuid püsinud ikka nagu ühel tasemel. Alati on kas või kätekõverduste arv, mida ma teha jaksan, sama. Mind huvitab, mis hetkest hakkavad minu vanuses inimesel näitajad paranema ja kas on võimalik areneda.”

Üks on hea enesetunne, mis tuleneb liikumisest, teine aga treeningute sotsiaalne pool: uued tutvused ja tiimitunne, mis rühmatreeningutes tekib. Poolteist aastat tagasi liitus Maarja Nike Training Clubi (NTC) treeningutega, mis sisaldavad kolme 50minutilist trennikorda päevas. “Nüüd, kus ma olen viimased poolteist aastat teinud trenni tavamõistes ikka väga palju, tunnen ma tõesti, et vorm läheb paremaks.”

Kingitud väljakutse


Kõik algas sellest, et abikaasa kinkis Maarjale ja tütrele MyFitnessi täispaketi, mis tähendab, et võib piiramatult mis tahes treeningutel käia. Nii küpseski seni iseseisvalt treeninud naisel plaan kasutada ära kõik võimalused ja proovida järele ka kõik rühmatrennid.

Edasi lugemiseks: