Kui oledki loodud üksikuks, on üks peamisi märke see, et naudid täielikult oma elu omaette, üksiku inimesena. Selle asemel, et soovida tulevikus paarisuhe luua, oled sa täiesti rahul oma vallalise staatusega ja oled ilma partnerita oma vabal valikul. Siiski on oluline mõista, milline on põhiline erinevus inimeste vahel, kes on üksikud, kuna tõepoolest tahavad seda või kes on üksikud asjaolude tõttu. Näiteks see, et sa pole suhetes, oled lahku läinud või pole mõnda aega kohtamas käinud, ei tähenda, et eelistaksid üksinda olemist ja tahadki nii jääda. See tähendab lihtsalt, et sa pole veel õiget inimest kohanud. Kuid inimesed, kes tahavadki igavesti elada omaette ja vallalise elu, pole huvitatud kellegagi kohtumisest, sest see pole nende jaoks ei prioriteet ega vajadus. Nad pole üksi asjaolude, vaid teadliku valiku tõttu!

2. Sul on välja kujunenud kindlad harjumused

Kas oled oma igapäevaelu rutiiniga täielikult harjunud? Inimestel, kes eelistavad üksi jääda, on tihti juba oma kindlaksmääratud harjumused ja neil pole vähimatki soovi neid muuta või teha kompromisse, et kaasata oma päevakavasse teisi. Kui sulle meeldib asju teatud viisil teha; sa leiad, et järgid ranget ajakava ega taha mingil moel oma rutiini muuta, võib see olla selge märk, et oled õnnelikum üksikuna.

Teisest küljest on inimesed, kes loodavad kunagi tulevikus siiski suhte leida, tihti palju paindlikumad, koostööaltimad ja valmis kohanema vastavalt oma tulevase partneri soovidele.

3. Oledki tõeliselt õnnelik

Mõnede inimeste jaoks võib üksi olemine põhjustada suurt ärevust, stressi ja südamevalu. Nende enesekindlus, enesehinnang ja eneseväärikus võivad langeda, kuna nad pole hetkel suhtes. Kuid nende jaoks, kellele meeldib üksik olla, võivad üksinduse hetked olla vägagi elavdavad ja nauditavad. Kui oled selline isik, võid oodata kannatamatult aega, mil saad olla omaette, et keskenduda iseendale ja oma heaolule. Kui üksiolek valmistab sulle pigem rõõmu kui südamevalu, on see rahulolutunne veel üks tõend selle kohta, et oled inimene, kes ei vaja õnnelik olemiseks oma ellu partnerit.

4. Sul on suhte jaoks liiga kiire elutempo

Sõltuvalt sellest, kuidas su elu on hetkel struktureeritud, võib üksik olemine olla sinu ja su konkreetse elustiili jaoks ideaalne valik. Näiteks, kui reisid sageli tööasjus ja oled ülimalt karjäärile keskendunud, võid olla inimene, kellel ongi parem üksi olla, sest su kirg oma töö vastu pakub sulle täielikku rahuldust.

Kuigi osad inimesed vajavad õnnelik olemiseks armastavat suhet teise isikuga, on ka neid, kes on oma töö või mõne hobi suhtes niivõrd kirglikud, et pühendavad end täielikult sellele ja on seejuures ka südamest õnnelikud. Jällegi on oluline mõista, et oma elu ehitamine karjääri ümber peaks olema valik, mis teeb su õnnelikuks. Täpsemalt, kui tunned, et karjäär ei lase sul pikkade töötundide ja nõudliku ajakava tõttu partnerit leida, ei ole sa tõenäoliselt loodud üksikuks, vaid oled pigem selles olukorras oma praeguse töö iseloomu pärast.

5. Sa ei tunne end üksildasena

Üks peamisi hirme, mida paljud üksiolemise ees tunnevad, on see, et nad tunnevad end sageli üksildase või isoleerituna. Ent inimesed, kellele meeldib üksi olla, naudivad neid hetki, mil nad on omapead ega tunne ängistust.

Need inimesed võivad linnast välja sõita, osaleda ühiskondlikel üritustel ning sundida end oma mugavustsoonist väljuma, kuid nad on ka täiesti rahul, kui saavad koju minna ja veeta mõnusalt aega iseenda seltsis. Nad ootavad ja isegi otsivad neid rahulikke üksinduse hetki. Kindlasti ei tähenda vallalise ja üksikuna elamine seda, et oled otsustanud olla üksildane, vaid seda, et valid iseenda jaoks parima elu.

Allikas: liveabout.com