PREMIO kontseptsiooni fookuseks pole äri, vaid meie missiooniks on pakkuda tarbijatele tõestatud toimetega tipp-preparaatide (uue põlvkonna tipptoetusainete) ostmiseks mugavat, informatiivset ja turvalist keskkonda ning aidata populariseerida seda osa tippteadusest, mis tegeleb taoliste tipp-preparaatide teaduspõhise arendamise ja uuringutega. Seega saab nii vajalikku kindlustunnet kui ka teaduspõhist kliiniliste uuringutega toetatud süsteemset abi pakkuda sulle nüüdisajal vaid see, kui iga konkreetne toode, mille ostad, kuulub tervis-soodsate maailma tipp-preparaatide hulka (loe, mida tähendavad tipp-preparaadid, täpsemalt siit).

Teeme koostööd maailma juhtivate biotehnoloogia teadusettevõtetega, kes on aastakümneid panustanud ja pühendunud erinevatele uurimissuundadele, olgu selleks tervisliku vananemise toetamine või vaimse tervise probleemide leevendamine.

Koensüüm Q10 tagab inimorganismis süsivesikutest, rasvadest ja valkudest metaboolse energia (inimkeha talitlusteks kasutatav energiavorm) tootmise. Rakkude energiamajanduse tagajana on see elutegevuse alustala, boonuseks on võimas antioksüdantsus, sealhulgas teiste antioksüdantide (eriti vitamiin E) abistamine rakumembraanides, vere lipoproteiinides. Inimkeha suudab seda teatud koguse toota, mis aga ei taga alati piisavust rakkudes: südamelihase töö vajab pidevalt suuremaid koguseid, vajadus suureneb intensiivse füüsilise pingutuse perioodidel. Inimkeha sünteesivõime optimum on umbes 25. eluaasta paiku, millele järgneb pidev vähenemine. Ravimid, nt mõned kolesteroolitaset langetavad vahendid, häirivad selle sünteesi. Seega on lisatarbimine asjakohane, kuid kasutatav preparaat peab vastama kõikidele järgmistele nõutele: olema püsiv kõigis tingimustes, polüsorbaadivaba ja väga kõrge biosaadavusega (mis tähendab väga head lahustuvust ka veekeskkonnas, omama suurt toimevõimekust, ubikinooliga sama või pisut paremat imendumisvõimekust ning võimalust optimeerida soovitatavat kogust). Uuringud (sh ka kliinilised) kinnitavad: patenteeritud ja auhindu võitnud AquaCelle®-i tehnoloogia on need nõuded lahendanud, st et antud Q10 on teadus-tootmise ja kasutamise tipp-preparaat.

Teadus- ja kliiniliste uuringute alusel on toodet otstarbekas kasutada:

  • väsimuse, jõuetuse või kehalise koormuse taluvuse languse puhul

  • südamelihase töö ja vereringe talitluse probleemide puhul, kõrgenenud kolesteroolitaseme puhul

  • vere lipoproteiinide aterogeenseks muutumise pidurdamiseks (pidurdab LDL kolesterooli partiklite aterogeensemaks muutumist)

  • immunsüsteemi normaalse võimekuse hoidmiseks

  • enneaegse vananemise (sh kehalise võimekuse langus) pidurdamiseks

Ülaltoodud probleemide puhul on kasutamise kuldstandard 8 nädalat järjest, mõistlik on kasutada ka profülaktiliselt, see tähendab 4 nädalat. Täpsustatud manustamisjuhise leiad PREMIO e-kaubamaja lehelt toote juurest.

PREMIO portfelli ei paisutata suureks. PREMIO portfelli vääriliste toodete süsteemset ja ranget teaduspõhist valikut juhib sõltumatu ning kompetentne teaduskomitee. Kõik PREMIO kaubamärki kandvad tooted toetuvad PREMIO kontseptsiooni kolmele vankumatule alustalale ning on heaks kiidetud põhjaliku süsteemse analüüsi alusel teaduskomitee poolt. Need on tarbija jaoks teadus-tootjate loodud tipp-preparaadid, kuna vastavad meie kontseptsiooni kõikidele kohustuslikele võtmenõuetele (vt https://premiostore.eu/meist/). Lisaks peavad PREMIO portfellis olevate toodete teadus-tootjad olema valmis vastama portfelli võtmise hetkel ja ka edaspidi meie meeskonna kõikidele teadus-praktilistele küsimustele.

Meie missioonis kirjeldatud turvalise ning mugava e-keskkonna maailma tipp-preparaatide soetamiseks – PREMIOstore e-kaubamaja –, leiad aadressilt https://premiostore.eu/, kus kõik müügil olev on suurepärase hinna ja tippkvaliteedi suhtega. PREMIO tipp-preparaate soetades soovitame alati põhjalikult tutvuda ka iga toote juures esitatud kogu informatsiooniga, mis on koostatud eesmärgiga sind sobiva sisulise valiku tegemisel maksimaalselt abistada.

Et võimalikult tervena elatud aastaid oleks rohkem!

Sinu PREMIO

Lõpetame professor Mihkel Zilmeri motoga: „Targemaks ning seeläbi võrdsemaks ja tasakaalustatumaks muudab inimesi nende süsteemne harimine.“

Jaga
Kommentaarid