PREMIO kontseptsioon on uudne, ainulaadne ja teaduspõhine. PREMIO sündis soovist võimaldada sul tutvuda maailma absoluutsesse tippu kuuluvate teaduspõhiste ning tõendatud kliiniliste toimetega uue põlvkonna tipp-preparaatidega ja sind selles valdkonnas harida.

PREMIO kontseptsiooni fookuseks pole äri, vaid meie missioon on pakkuda tarbijatele tõestatud toimetega tipp-preparaatide ostmiseks mugavat, informatiivset ja turvalist keskkonda ning aidata ka populariseerida seda osa tippteadusest, mis tegeleb selliste tipp-preparaatide teaduspõhise arendamise ja uuringutega. Seega: nii vajalikku kindlustunnet kui ka teaduspõhist kliiniliste uuringutega toetatud süsteemset abi saab sulle nüüdisajal pakkuda vaid see, kui iga konkreetne toode, mida sa ostad, kuulub tervis-soodsate maailma tipp-preparaatide hulka (loe, mida tähendavad tipp-preparaadid, täpsemalt siit).     

Teeme koostööd maailma juhtivate biotehnoloogia teadusettevõtetega, kes on aastakümneid panustanud ning pühendunud erinevatele uurimissuundadele, olgu selleks siis tervisliku vananemise toetamine või vaimse tervise probleemide leevendamine.

PREMIO portfelli vääriliste eliittoodete süsteemset ja ranget teaduspõhist valikut juhib sõltumatu ning rahvusvaheliselt kompetentne teaduskomitee. Kõik PREMIO kaubamärki kandvad tooted toetuvad PREMIO kontseptsiooni kolmele vankumatule alustalale ning on heaks kiidetud põhjaliku süsteemse analüüsi alusel teaduskomitee poolt. Need on tarbija jaoks teadustootjate loodud tipp-preparaadid (uue põlvkonna tipp-toetusained), kuna need vastavad meie kontseptsiooni kõikidele kohustuslikele võtmenõuetele. Lisaks peavad PREMIO portfellis olevate toodete teadustootjad olema valmis vastama meie meeskonna kõikidele teadus-praktilistele küsimustele portfelli võtmise hetkel ja ka edaspidi.

Meie missioonis kirjeldatud turvalise ning mugava e-keskkonna maailma tipp-preparaatide (uue põlvkonna tipp-toetusainete) soetamiseks – PREMIOstore e-kaubamaja leiad aadressilt premiostore.eu, kus kõik müügil olev on suurepärase hinna ja tippkvaliteedi suhtega. Neid preparaate soetades soovitame alati ka põhjalikult tutvuda iga toote juures esitatud kogu informatsiooniga, mis on koostatud eesmärgiga sind maksimaalselt abistada sobiva sisulise valiku tegemisel.  

Et võimalikult tervena elatud aastaid oleks rohkem!

Lõpetame professor Mihkel Zilmeri motoga: „Targemaks ning seeläbi võrdsemaks ja tasakaalustatumaks muudab inimesi nende süsteemne harimine.“

Jaga
Kommentaarid