Kuidas end ja lapsi viiruste eest kaitsta?

Kuna hingamisteede viirushaigusi põhjustavad üle 200 erineva viiruse, siis tõhus abivahend peab meid kaitsma paljude viiruste eest. Kliiniliselt tõestatud toimega AGOVIRAX® ninaspreid võib kasutada nii profülaktiliselt kui ka esimeste viirushaiguste sümptomite ilmnemisel – kuna ioota-karrageen takistab viiruse paljunemist, siis on uuringud näidanud lühemat haiguste kestust ja leebemaid sümptomeid.

Raudalu Südameapteegi proviisor Iti-Ingris Sei sõnul võiksid ninasprei kasutamist kaaluda kõik, kes viibivad rahvarohketes kohtades ning kindlasti ka riskirühmadesse kuuluvad inimesed (alates 1-aastased lapsed, vanurid, vaktsineerimata inimesed). Samuti on sprei end tõestanud hea kaitsevahendina reisidel. Ninaspreid võib piiranguteta kasutada kogu viiruste perioodi vältel. Vältimaks viiruste kandumist ühelt inimeselt teisele, võiks igal pereliikmel olla isiklik spreipudel.“

Ninasprei on turvaline ja seda võivad kasutada ka lapsed alates esimesest eluaastast, samuti rasedad ja rinnaga toitvad naised.

Ole tark tarbija – osta vaid kontrollitud toimega tooteid!

Kas teadsid, et Saksamaal toodetud viirusevastase ninasprei AGOVIRAX®-i toimeainega on olemas tegeliku kaitse tõhusust kinnitavad kliinilised uuringud, teiste hulgas on ioota-karrageeni sisaldav ninasprei näidanud efektiivsust ka gripi ja SARS-CoV-2 ennetamisel!

Kuidas viiruse eest kaitsev ninasprei töötab?

Ninasprei moodustab nina limaskestale kaitsva viskoosse kihi, mis ehitab barjääri viiruste vastu ja blokeerib viiruste kehasse sisenemise. Sprei ei kuivata nina limaskesta ega ole pihustamisel kipitav ega valulik.

AGOVIRAX®-i toimeaine ioota-karrageen on saadud merest pärinevast punasest vetikast, seega on see looduslikku päritolu ja ühtegi säilitusainet lisatud ei ole!

Mis kinnitab, et AGOVIRAX® ka tegelikult viiruste eest kaitseb?

Kliiniliste uuringute tulemused näitavad, et ninasprei:

  • vähendab viiruste arvu limaskestadel üle 90%;

  • lühendab haiguse kestust keskmiselt kahe päeva võrra;

  • vähendab märkimisväärselt haiguse korduvust;

  • vähendab tavalisi külmetushaiguse sümptomeid.

Lisainfo: www.agovirax.ee.

NB! Koolivaheajaks reisile minnes leiad Agoviraxi Lennujaama Südameapteegist!

AGOVIRAX® on meditsiiniseade. Palun lugege tähelepanelikult pakendis olevat kasutusjuhendit. Vajadusel konsulteerige arsti või apteekriga.

Jaga
Kommentaarid