Selleks, et te saaksite tuttavaks teaduspõhiste, kliiniliste uuringutega tõestatud, patenteeritud ja rahvusvahelisi auhindu võitnud tipp-preparaatidega, ongi loodud ainulaadne, uudne ja teaduspõhine PREMIO kontseptsioon. Rõhutame: PREMIO sündis soovist võimaldada sul tutvuda maailma absoluutsesse tippu kuuluvate teaduspõhiste ja tõendatud kliiniliste toimetega preparaatidega ning sind selles valdkonnas harida.

PREMIO kontseptsiooni fookuses pole seega äri, vaid meie missiooniks on pakkuda tarbijatele tõestatud toimetega tipp-preparaatide ostmiseks mugavat, informatiivset ja turvalist keskkonda ning aidata ka populariseerida seda osa tippteadusest, mis tegeleb selliste tipp-preparaatide teaduspõhise arendamise ja uuringutega. Seega: nii vajalikku kindlustunnet kui ka teaduspõhist kliiniliste uuringutega toetatud süsteemset abi saab sulle nüüdisajal pakkuda vaid see, kui iga konkreetne toode, mille sa ostad, kuulub tervis-soodsate maailma tipp-preparaatide hulka (loe, mida tähendavad tipp-preparaadid, täpsemalt siit).

Antud tekst ei hakka kordama seda, mida saad väga hästi lugeda selliste uue põlvkonna preparaatide kohta premiostore.eu kodulehelt. Aga veel, et sul oleks alati võimalus kohe aru saada, et tegemist on kliiniliste uuringutega tõestatud toimetega ning teadustootjate poolt loodud maailma tipp-preparaatidega, on neil ka spetsiaalsed nimed: HydroCurc® kurkumiin, Veri-Sperse® resveratrool, multitoimeline endokannabinoid Levagen®+ ning LipiSperse® kvertsetiin.

Kõik loetletud uue põlvkonna tipp-preparaadid kuuluvad innovatiivsesse ja teaduspõhisesse PREMIO tooteportfelli, mida ei paisutata kunagi suureks. PREMIO portfelli vääriliste toodete süsteemset ja ranget teaduspõhist valikut juhib sõltumatu ning rahvusvaheliselt kompetentne teaduskomitee. Kõik PREMIO kaubamärki kandvad tooted toetuvad PREMIO kontseptsiooni kolmele vankumatule alustalale ning on heaks kiidetud põhjaliku süsteemse analüüsi alusel teaduskomitee poolt. Need on tarbija jaoks teadustootjate loodud tipp-preparaadid, kuna need vastavad meie kontseptsiooni kõikidele kohustuslikele võtmenõuetele (vt SIIT!). Lisaks peavad PREMIO portfellis olevate toodete teadustootjad olema valmis vastama meie meeskonna kõikidele teadus-praktilistele küsimustele portfelli võtmise hetkel ja edaspidi, sh tutvustama vajadusel ka uute kliiniliste uuringute raporteid.

Meie missioonis kirjeldatud turvalise ning mugava e-keskkonna maailma tipp-preparaatide soetamiseks mõeldud PREMIOstore e-kaubamaja leiad aadressilt premiostore.eu, kus kõik müügil olev on suurepärase hinna ja tippkvaliteedi suhtega. PREMIO tipp-preparaate soetades soovitame alati ka põhjalikult tutvuda iga toote juures esitatud kogu informatsiooniga, mis on koostatud eesmärgiga sind maksimaalselt abistada sobiva sisulise valiku tegemisel.

Ja veel: kodulehel premiostore.eu toodud kõikide preparaatide juurest leiad toodete täpse tarvitamise juhise, mida järgides ei tekita need preparaadid kõrvaltoimeid ega lähe konflikti mitte ühegi ravimi kasutamisega.

Et võimalikult tervena elatud aastaid oleks rohkem!

Sinu PREMIO

Lõpetame professor Mihkel Zilmeri motoga: „Targemaks ning seeläbi võrdsemaks ja tasakaalustatumaks muudab inimesi nende süsteemne harimine.“

Jaga
Kommentaarid