PREMIO kontseptsiooni fookuses pole äri, vaid meie missiooniks on pakkuda tarbijatele tõestatud toimetega tipp-preparaatide ostmiseks mugavat, informatiivset ja turvalist keskkonda ning aidata ka populariseerida seda osa tippteadusest, mis tegeleb selliste tipp-preparaatide teaduspõhise arendamise ja uuringutega. Seega: nii vajalikku kindlustunnet kui ka teaduspõhist kliiniliste uuringutega toetatud süsteemset abi saab sulle nüüdisajal pakkuda vaid see, kui iga konkreetne toode, mille sa ostad, kuulub tervis-soodsate maailma tipp-preparaatide hulka (loe, mida tähendavad tipp-preparaadid, täpsemalt siit).

Teeme koostööd maailma juhtivate biotehnoloogia teadusettevõtetega, kes on aastakümneid panustanud ning pühendunud erinevatele uurimissuundadele, olgu selleks siis tervisliku vananemise toetamine või vaimse tervise probleemide leevendamine.

Üks tipp-preparaat meie portfellis on HydroCurc® ehk parima biosaadavusega kurkumiinipreparaat maailmas. Kurkumi tervis-soodsate toimete aluseks on polüfenoolsed kurkuminoidid. Neist on kurkumiin põhiline nii koguselt kui ka tervis-toimete (väga tugev antioksüdantsus jt) poolest. Paraku takistab tema toime-edu väga madal omastatavus. LipiSperse® patentse dispersiooni­tehno­loogiaga loodi parim innovaatiline kurkumiinipreparaat HydroCurc® (ülihea omastatavus, väga hea kurkuminoidne sisaldus), mis tekitab kiiresti toimeks vajaliku kõrgema taseme veres ja nii ka kasulike toimete pikema mõju.

Premio

Teadus- ja kliiniliste uuringute alusel on seda otstarbekas kasutada järgmiste probleemide korral:

  • kroonilised põletikud;

  • osteoartriidi probleemid (liigeste jäikus ja liikuvuse häired);

  • kognitiivse funktsiooni häired;

  • seedimisprobleemid (sh kõrvetised);

  • probleemid südametöö võimekusega;

  • haigusjärgse taastumise perioodil;

  • lihaste liigtugev koormamine tugevama treeningu või füüsilise tööga.

Ülaltoodud probleemide puhul on kasutamise „kuldstandard“ 8 nädalat järjest. Mõistlik on kasutada ka profülaktiliselt (2-4 nädalat). Efektiivseim manustamise viis: 1-2 kapslit ööpäevas (2 tundi pärast või 1 tund enne sööki, vähese veega). Üks originaal sisaldab 30 kapslit.

PREMIO portfelli ei paisutata suureks. PREMIO portfelli vääriliste toodete süsteemset ja ranget teaduspõhist valikut juhib sõltumatu ning kompetentne teaduskomitee. Kõik PREMIO kaubamärki kandvad tooted toetuvad PREMIO kontseptsiooni kolmele vankumatule alustalale ning on heaks kiidetud põhjaliku süsteemse analüüsi alusel teaduskomitee poolt. Need on tarbija jaoks teadus-tootjate loodud tipp-preparaadid, kuna need vastavad meie kontseptsiooni kõikidele kohustuslikele võtmenõuetele (vt SIIT!). Lisaks peavad PREMIO portfellis olevate toodete teadus-tootjad olema valmis vastama meie meeskonna kõikidele teadus-praktilistele küsimustele portfelli võtmise hetkel ja ka edaspidi.

Meie missioonis kirjeldatud turvalise ning mugava e-keskkonna maailma tipp-preparaatide soetamiseks mõeldud PREMIOstore e-kaubamaja leiad aadressilt premiostore.eu, kus kõik müügil olev on suurepärase hinna ja tippkvaliteedi suhtega. PREMIO tipp-preparaate soetades soovitame alati ka põhjalikult tutvuda iga toote juures esitatud kogu informatsiooniga, mis on koostatud eesmärgiga sind maksimaalselt abistada sobiva sisulise valiku tegemisel.

Et võimalikult tervena elatud aastaid oleks rohkem!

Sinu PREMIO

Lõpetame professor Mihkel Zilmeri motoga „Targemaks ning seeläbi võrdsemaks ja tasakaalustatumaks muudab inimesi nende süsteemne harimine“.

Jaga
Kommentaarid