„Kortsud kortsudeks, aga on tõesti arusaamatu, miks on mõnel mehel vaja enesetunde tõstmiseks tütrevanune kaaslane sebida“
(192)„Miks tahetakse kuldses keskeas partnerit vahetada, kuigi just eelmisel on tantsusammud selged?“ imestab Ewa-Kaisa Plakk ja tõdeb, et mõnel tõmbab keskeakriis vaiba alt, kuid teine jääb sellest puutumata.
Mis on keskeakriis ja kuidas seda seedida, on küsimuste küsimus. Kust ta tuleb ja kellega flirtima hakkab, on samuti teadmata. Veebist on võimalik leida teste, mis tuvastavad keskeakriisi kas endal või hoopis partneril. Kui too on hakanud oma garderoobi uuendama, peaks testi kohaselt hakkama ohutuled põlema. Kui tüübil pole lihtsalt puhast pesu selga panna, ei tasu poodlemist üle dramatiseerida. Härra naasmist Prismast roosade bokseritega tasub aga juba tõsiselt võtta ja kutsuda kokku kodune kriisikoosolek. Seda muidugi juhul, kui tahad asjadest rääkida nende tõeliste nimedega. Pead pidevalt liiva alla peites võid järsku avastada, et oled jäänud rannale palja peega.
Statistika kohaselt on Eestis keskmine eluiga 77 eluaastat. Kui uskuda matemaatikat, peaks keskiga hakkama uksele koputama juba 38 ja poole pealt. Samas räägivad kuulujutud, et ka keskiga on hakanud vananema, et hakata näitama hambaid viiekümne kandis. Seega tasub valvas olla! Ega asjata öelda: kus suitsu, seal tuld!
Tahame või mitte, aga pole teemat, kus mehed poleks kadedaks tegevalt heas positsioonis, on see siis töö või eraelu. Vägisi tundub, et ka keskeakriisis on neil parem positsioon, sest mehed on konventeeritavad surmatunnini. Naised seevastu on haavatavus kuubis, sest neile tormi ei joosta. Seda muidugi juhul, kui pole tegemist Pamela Andersoni versiooniga tema hiilgeaegadel. Kummalisel kombel räägitakse palju sisemisest ilust, aga hakatakse nina peale hõõruma, kui...