Tähelepanu, trennipelgajad: algavast sügisest on trenni minek lihtsamast lihtsam!


Tähelepanu, trennipelgajad: algavast sügisest on trenni minek lihtsamast lihtsam!
BodyBalance treenib keha ja rahustab meelt.MyFitness

Unistad paremast füüsilisest vormist, väiksemast kehakaalust või rohkematest õnnehormoonidest, mis treenides tekivad? Kui oled selle saavutamiseks juba piisavalt kaua hoogu võtnud, siis siin on sinu võimalus!

Oktoobrikuust stardib viies MyFitnessi klubis Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas algajate trennipakett „MinuLubadus”, mille eesmärk on aidata sul parandada oma liikumisharjumusi ning julgustada sind varasemast rohkem sportima. TervisPluss ja MyFitness loovad spetsiaalsed treeningugrupid algajatele – igal neist on oma mentor-treener, kes tutvustab esimesel kohtumisel klubi, viib läbi esimese grupi kohtumise ja annab kogu perioodi jooksul oma grupile vähemalt ühe treeningu nädalas. Mentor-treenerilt saab kogu treeningperioodi jooksul nõu ja abi küsida.

Paremal MyFitnessi treeningute juht Eva Ottas MyFitness
Seotud lood:

„Tegelikult tulebki lihtsalt alustada! Räägin ka enda kogemusest: kõige raskem ongi see esimene samm, et tulla kodust välja ja otsustada, et lähen trenni,” ütleb MyFitnessi treeningute juht Eva Ottas ja lisab: „Tegelikult ei olegi oluline, kas minna spordiklubisse või õue, aga tähtis on liikuda. Trennipaketiga „MinuLubadus” on tehtud alustamine lihtsamaks ja kindlamaks – et kui ma olen ikka kuid ja aastaid juba mõelnud, et tahaksin trenni teha, aga ei ole saanud ennast selleks kuidagi kodust välja, siis nüüd ongi see hetk, kus käsikäes teiste algajatega saadakse kokku ja võetakse vajaliku toetusega tund tunni haaval läbi erinevad treeningstiilid. Ma kunagi ei eelda, et meile kõik rühmatreeningud ja spordistiilid sobivad, aga midagi nende seast hakkab kindlasti meeldima, millega siis edasigi tegeleda!”

Paketi „MinuLubadus” raames saad proovida kokku kaheksat erinevat treeningstiili, mille tund erineb veidi tavapärasest rühmatreeningust. Et treeningutega alustamist lihtsamaks teha, tutvustavad treenerid enne iga tunni algust lühidalt iga treeningstiili. Treenerid juhendavad gruppe lähtudes sellest, et tegu on algtasemega ja jagavad tavalise rühmatreeninguga võrreldes rohkem õpetussõnu. Eesmärk on saada trennist hea emotsioon ja positiivne laeng, et treeningutega ka edaspidi jätkata! Proovida saab mitmeid populaarseid treeningstiile, nagu BodyPump, Kõht-Selg-Tuhar, Brazil Butt Lift, BodyBalance, MyFit Abs, MyFit Body, jõusaali ringtreening ja Easy Step.

Paketi „MinuLubadus” raames saad proovida kokku kaheksat erinevat treeningstiili. MyFitness

Antud treeningpaketi puhul saad liituda MyFitnessiga tasuta, samas nautida trennielu kaks kuud ilma siduva lepinguta. Lisaks saad kingituseks tasuta kehaanalüüsi, MyFitnessi musta riidest koti, treeningrätiku ja pudeli, ühtlasi TervisPlussi värske numbri ja kolmekuulise ajakirjatellimuse.

Trennipakett „MinuLubadus” leiab aset 1. oktoobrist 30. novembrini Tallinnas MyFitness Lasnamäe Linnamäe ja MyFitness Viru klubis, samuti MyFitness Tartu Lõunakeskuse, MyFitness Pärnu ning MyFitness Narva Fama klubis. Trennipaketti saab 21. septembrini tellida SIIT!

Tule ja võta sõber ka kaasa!